+90 (212) 236 76 96

Bodrum

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96
TR EN

BODRUM

Bodrum'da Joy Yatları ile kendinizi Hayatın Mavisine bırakın!

Türkiye'nin Ege kıyıları yelken için ideal bir başlangıç ​​noktasıdır. Gökova Körfezi Avrupa'nın en iyi seyir alanlarından biri olarak kabul edilmektedir.

Bol güneşli, berrak suları, sürekli mavi gökyüzü, iyi demirleme ve dost canlısı insanlar, bu sahil birçok farklılıkları sunuyor. doğal güzelliği bakımından zengin ve kıyı yerleşim ve köylerde çok sayıda bozulmamış alanlar vardır. Geleneksel Türk köyü moda yaşamları hakkında gidiş yerel halkın gözlemlemek mümkündür. 

Mavi tur balıkçılar ile Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın düzenli gezileri Gökova Körfezi'nde başladı. O Gökova Körfezi çeşitli mağaralar ve koyları kalkmıştı ve derin mavi aşık. O iyi bölgenin etrafında bilinir hale ve birçok kişi onun esinlenerek, etrafında yelken heyecan vardı. muhteşem kıyılarında yelken, deniz derinliği güvertede yatan, rahat bir yatta kendinizi düşünün.
Sıcak kristal berraklığında suları, dalış, sörf, kayak, balıkçılık, yüzme ya da turistik kasaba ve tarihsel limanların kumsallar üzerinde oturan Mavi Yolculuk tavsiye konumlar sadece bir kaçıdır.