+90 (212) 236 76 96

Datça

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96
TR EN

DATÇA

Muğla’nın 13 ilçesinden biri olan Datça, doğal güzellikleri, tarihi kalıntıları, denizin mükemmel görünümü ve koylarının güzelliği ile kendinden söz ettiren popüler tatil beldelerinden biridir.

Muğla’nın güzel ve popüler tatil beldelerinden biri olan Datça, yaz tatilcilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecekleri yerlerden biridir. Kent merkezi, tatil süresi boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye sahiplik etmektedir. Süper marketler, restoranlar, alışveriş merkezleri, kafeteryalar, eğlence mekanları ve daha aklınıza gelebilecek tüm her şeyi Datça’da bulabilirsiniz.

Datça'da Mavi tur yolculukları için ideal bir nokta olan Datça Yarımadası, tüm ihtişam ve güzellikleriyle yaz ayları boyunca yerli ve yabancı tatilcilerin tercih ettikleri noktalardan biridir. Bozdağ, Kalecik Dağı, Karadağ, Emecik Dağı ve Yarık Dağı’nın doğal güzellikleri ile çevrili olan Datça, muazzam manzaralarıyla fotoğraf çekimi yapmak isteyenlerin de gözde tercihlerinden bir yerdir.

Koylarında sunduğu turkuaz mavisi güzellikleri, boyları onlarca metreyi geçen çam ağaçları, geniş yapraklı çınar ağaçları ile bir oksijen deposu niteliğinde olan Datça, hayranlık uyandıran yönleriyle tatil günlerinin mükemmel geçmesini sağlamaktadır.