+90 (212) 236 76 96

Göcek

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96
TR EN

GÖCEK

Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı turistik bir tatil beldesi olan Göcek, Dalaman ilçesi sınırlarında yer almaktadır.

 

Yeşil ve mavinin kucaklaştığı Göcek, yaz aylarının tercih edilir en güzel yerlerinden biridir. Koylarının sunduğu doğal güzellik, kumsalların ince kumu, denizin mavi suları ve çam ormanlarının yeşilliği, huzur ve dinlenmenin farklı boyutlarını sunmaktadır.

Güllük Koyu, DalyanFethiye, Yörük Müzesi, Bedri Rahmi Koyu ve Panço Koyu gibi doğayla bütünleşen noktalarında vakit geçirebilirsiniz.

Turizm dünyasınca bilinen ve tercih edilen bir belde olduğundan Göcek’te sosyal etkinlik adına her şeyi bulabilirsiniz. Restoran, kafeterya, otel, eğlence merkezleri, alışveriş merkezleri ve etkinlikler adına kurulan alanlar. Her biri, tatil günlerinin mükemmel geçmesini sağlayacaktır. 

Batısı Akdeniz, kuzey batısı Dalaman İlçesi, kuzeyi Gökçeovacık doğusunda ise İnlice Mahallesi yer almaktadır. Mavi Tur yolculuklarının rotalarından biri olan Göcek, konumu, coğrafi yapısı, sosyal alanları, sahil ve kumsallarıyla mükemmel bir destinasyondur.

Berrak denizinin masmavi görünümü ile çam ormanlarının yeşilin her tonu ile çevrili olan tatil beldesi, dünya turizmi adına önemli bir noktadır.