+90 (212) 236 76 96

Marmaris

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96
TR EN

MARMARİS

Marmaris, Akdeniz kıyısında yer alan bir liman kenti olup yat kiralamak için en uygun yerdir.

Türkiye’nin güneybatısında Muğla iline bağlı olan Marmaris, yılın 12 ayı yeşil ve mavinin her tonunu görebileceğiniz cennetten bir köşe gibidir. Uzun sahil şeridi, çok sayıdaki koyları, doğal limanı, antik kentleri ve doğal yerleri arasında Mavi tur imkânlarını değerlendirebilirsiniz.

Su sporları, dalış, antik kentleri ziyaret etme gibi etkinlikleri kapsayan tur, Marmaris’in cennet görünümünün içinde yer almayı sağlamaktadır.

Muğla’ya özgü kalın ve yüksek çam ormanları, geniş yapraklı çınar ağaçları sadece Marmaris’e özgü yönlerdir. Bozburun ve Fethiye Körfezi; korunaklı demirleme alanları, koyları ve adaları ile bir yatçı cennetini andırıyor. 

Batıya doğru gittiğinizde Dalyan Deltası ile yelken tatili için ideal güzergâhlar sizi karşılayacak. Ege’de Sünger Avcılığı Merkezi de yine bu güzergâh üzerinde görebileceğiniz güzelliklerden biridir.

Türkiye’nin en seçkin yatçılık merkezlerinden biri olan Datça Körfezi, tekneleri karşılayan en güzel noktalardan biridir. Mavi deniz, dağlar, çam ve peyzaj çizimler, dükkânlar, kafeler, restoranlar ve tarihi dar sokakları tatilin farklı bir boyutuna ulaşmanızı sağlayacaktır.