+90 (212) 236 76 96

Yunan Adaları

+90 (212) 236 76 96   |   0555 616 96 96   |   0532 152 68 96
TR EN

YUNAN ADALARI

Kaş açıklarında bulunan ve ülkemize en yakın Yunan toprağı olan Meis adası ile yine Bodrum civarlarındaki Kos arasında bulunan adalar Güney yunan adaları olarak isimlendirilmektedir. Sizin tercihlerinize göre belirlenen rotalara göre gulet kiralama, tekne kiralama ve diğer seçenekler ile hazırlığı yapılan bu haftalık mavi tur ile bambaşka denizlerin açıklarında kendinizi bulup her türlü iklimi içinize çekebilirsiniz.

Bodrum yatch charter turlarının işleyişine göre bu turlara katılmak isteyen konuklarımız pasaport, vize gibi işlemleri kendileri halletmektedirler.  Yunan adaları kapsamlı konaklamalı tekne tatili Türk topraklarında başlayıp yine ülkemizde bitmektedir. Siz değerli müşterilerimizin istek ve tercihlerine göre haftalık mavi tur süresi iki hafta olarak da uzatılabilmektedir.

Doğayı, masmavi denizleri, en bakir koyları ve huzuru keşfedip en dinlendirici tatilinizi yaşamak ister misiniz? Tek yapmanız gereken bir tık kadar uzağınızda olan Mavi’de Tatil’e ulaşmak ve nasıl bir tur istediğinizi belirleyip yola çıkmak. Siz de erken rezervasyon fiyatlarından ve kusursuz hizmetten faydalanmak en özel tatilinizi yaşamak istiyorsanız Mavi’de Tatil en harika seçim.